Alto Holding Grubu

Elektrik ve Tekstil sektöründe faaliyet gösteren grubumuzun bünyesinde Altoteks Tekstil, Köhler Elektrik Sayaçları, Lodos Elektrik ve Lodos Karaburun Elektrik şirketlerimiz bulunmaktadır.


Herbiri sektöründe iddalı olan bu şirketlerimizle, Ar-Ge çalışmalarımızla, kaliteli, geniş ürün yelpazesinde, Uluslararası standartlara uygun (TSE, ICE, CE, ISO) ürünlerimizle ve faaliyet alanlarımızdaki tüm hizmetler için artık yanınızdayız. Yurtdışı ve Türkiye genelinde satış öncesi ve sonrası teknik servis hizmetimizle Alto Holding A.Ş. olarak sektördeki hedefimiz; müşteri memnuniyeti referans alan lider ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.


Gücümüzü sahip olduğumuz kurum değerlerinden alarak, misyonumuz doğrultusunda kendimizi toplumun ihtiyaçlarına karşı sorumlu görürüz. Sorumluluğunu uluslararası standartlarda yerine getirme isteğinde bulunan Alto Holding A.Ş. kendisini, küresel bir şirket olmaya aday görmektedir. En değerli varlığımız insan kaynağımız olup şirketimiz, kurumsal sosyal sorumluluğu kapsamında yer alan faaliyetlerini, çalışanları ve işbirliğinde olduğu ortakları ile birlikte hareket ederek yerine getirmektedir.